REZERVÁCIA TERMÍNU FOTENIA


Odoslanie tohto formulára je nezáväzné - tzn. termín ešte nie je záväzne rezervovaný. Po odoslaní Vás na Vami zadanú e-mailovú adresu kontaktujem s ďalšími informáciami. Termín je záväzne rezervovaný až po zaplatení rezervačného poplatku, ktorý je 50% z ceny fotenia a náslene sa odčíta z doplatku za fotenie.


Termíny na júl 2022 budú zverejnené 30.6.2022.

V rozsahu [meno, priezvisko a email].

VIAC INFORMÁCII

AKÝ JE POSTUP?

V prípade záujmu o fotenie prosím postupujte takto:

  1. Vyplňte formulár, ktorý nájdete vyššie. Vo formulári si vyberte aj dátum, ktorý Vám vyhovuje (zoznam voľných dní nájdete taktež vyššie).
  2. Počkajte na email s ďalšími informáciami.
  3. Rezervácia je záväzná po zaplatení rezervačného poplatku (50% z ceny fotenia), ktorý sa následne odčíta z celkovej ceny fotenia a ktorý môžete zaplatiť prostredníctvom Apple Pay, kartou cez platobnú bránu Stripe, alebo bankovým prevodom.
  4. Nasleduje približne hodinové fotenie - dátum si zvolíte pri vyplnení formulára, čas, miesto a štýl fotenia dohodneme individuálne. Po fotení budete mať možnosť si zo všetkých nafotených fotografií vybrať počet určený v danom balíku, ktoré upravím. 
  5. Po výbere fotografií, ktoré budem upravovať, Vám na email zašlem výzvu na platbu zvyšnej čiastky za fotenie (zvyšných 50%). Po zaplatení zvyšnej čiastky za fotenie Vám do 2-3 týždňov fotografie upravím a nahrám do online galérie, odkiaľ si ich budete môcť stiahnuť - samozrejme bez vodoznaku a v plnej kvalite. 


STORNO PODMIENKY

Zrušenie fotenia:

~ ak sa rozhodnete zrušiť svoj termín najneskôr 48 hodín pred fotením a už ste zaplatili rezervačný poplatok, bude Vám tento poplatok vrátený v plnej výške;

~ ak sa rozhodnete zrušiť svoj termín a do fotenia bude menej ako 48 hodín, rezervačný poplatok Vám bohužiaľ nebude vrátený;

~ ak fotenie nebude možné uskutočniť z dôvodu nepriaznivého počasia alebo inej závažnej situácie, rezervačný poplatok Vám samozrejme bude vrátený.

SLEDUJTE MA AJ NA INSTAGRAME