FOTOVÍKEND V KOŠICIACH

9.7.2022 a 23.7.2022

PORTRÉTY, LIFESTYLE, RANDE ČI RODINNÉ FOTENIE

KEDY

Zoznam voľných termínov vypísaný nižšie (počas 9.7. a 23.7.2022).


KDE

Fotenie bude prebiehať v exteriéri - v Košiciach. Na konkrétnom mieste sa dohodneme individuálne.


CENA

Cena fotenia je 20€. V cene je zahrnuté 30 minútové fotenie a následná úprava piatich (5) Vami vybraných fotografií. Fotografie Vám upravím vo farebnej, aj v čierno-bielej verzii - dokopy teda dostanete 10 fotografií. Ak by ste mali záujem o viac fotografií, každá ďalšia upravená navyše bude za 2€/fotka.

AKÝ JE POSTUP?

V prípade záujmu o fotenie prosím postupujte takto:

  1. Vyplňte formulár, ktorý nájdete nižšie. Vo formulári si vyberte aj dátum a čas, ktorý Vám vyhovuje (zoznam voľných dní a časov nájdete taktež nižšie).
  2. Počkajte na email s ďalšími informáciami a výzvou na platbu rezervačného poplatku (50% z ceny fotenia, teda 10€) - zaplatiť môžete prostredníctvom Apple Pay, kartou cez platobnú bránu Stripe, alebo bankovým prevodom.
  3. Rezervácia je záväzná po zaplatení rezervačného poplatku 10€, ktorý sa následne odčíta z celkovej ceny fotenia.
  4. Nasleduje 30 minútové fotenie (dátum a čas si zvolíte pri vyplnení formulára), miesto fotenia je v Košiciach. Po fotení budete mať možnosť si zo všetkých nafotených fotografií vybrať 5, ktoré upravím - a to vo farebnej aj v čierno-bielej verzii (dostanete tak dokopy 10 výsledných fotografií). 
  5. Po výbere fotografií, ktoré budem upravovať, Vám na email zašlem výzvu na platbu zvyšnej čiastky za fotenie (zvyšných 10€). Po zaplatení zvyšnej čiastky za fotenie Vám do 5 pracovných dní fotografie upravím a nahrám do online galérie, odkiaľ si ich budete môcť stiahnuť - samozrejme bez vodoznaku a v plnej kvalite. 

VOĽNÉ TERMÍNY

REZERVUJ SI SVOJ TERMÍN

~ nepovinné / not required

V rozsahu [meno, priezvisko a email].

STORNO PODMIENKY

Zrušenie fotenia:

~ ak sa rozhodnete zrušiť svoj termín najneskôr 48 hodín pred fotením a už ste zaplatili rezervačný poplatok, bude Vám tento poplatok vrátený v plnej výške;

~ ak sa rozhodnete zrušiť svoj termín a do fotenia bude menej ako 48 hodín, rezervačný poplatok Vám bohužiaľ nebude vrátený;

~ ak fotenie nebude možné uskutočniť z dôvodu nepriaznivého počasia alebo inej závažnej situácie, rezervačný poplatok Vám samozrejme bude vrátený.

SLEDUJ MA NA INSTRAGRAME