CENNÍK

SLUŽBY & DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

V tejto sekcii nájdete všetky dôležité informácie týkajúce sa fotenia a taktiež aj ceny jednotlivých služieb. Pozorne si všetko prečítajte a v prípade akýchkoľvek ďalších otázok ma kontaktujte.

MINIFOTENIE

30€

30 minút | 10 upravených fotografií


Cena zahŕňa približne 30 minút fotenia, 10 upravených fotografií podľa Vášho výberu (v cene je základná retuš). Štýl fotenia: portréty, rande, rodinné fotenie. Každá ďalšia fotografia v cene 2€/ks.

FOTENIE

60€

60 minút | 20 upravených fotografií


Cena zahŕňa približne 60 minút fotenia, 20 upravených fotografií podľa Vášho výberu (v cene je základná retuš). Štýl fotenia: portréty, rande, rodinné fotenie. Každá ďalšia fotografia v cene 2€/ks.

OSTATNÉ

KONTAKTUJTE MA

Cena podľa dohody


V prípade záujmu o inú formu fotenia (fine art, fantasy, ...) či spolupráce (napr. fotenie svadby, svadobných portrétov, dlhodobá spolupráca, fotenie produktových fotografií či videoprodukcia) ma prosím kontaktujte.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

Ako dlho trvá úprava fotografií?

Posielaš aj neupravené fotografie?

Platí sa rezervačný poplatok?

Kde je možné fotenie uskutočniť?

Čo NIE JE v balíkoch zahrnuté?

Ako postupovať v prípade zmeny termínu?

Ako postupovať v prípade zrušenia termínu?

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

Ako dlho trvá úprava fotografií?

Úprava a dodanie fotografií je 2-3 týždne, ale takmer vždy to stihnem aj skôr. Fotografie Vám zašlem prostredníctvom online galérie, odkiaľ si ich budete môcť stiahnuť.

Posielaš aj neupravené fotografie?

Neupravené fotografie bohužiaľ neposkytujem (aby sa neupravené ďalej nešírili). A taktiež náhľady fotografií (ak sú poskytnuté) určené k výberu určitého počtu na následnú úpravu a retuš obsahujú veľký vodoznak (dôvod rovnaký ako pri neupravených fotografiách).

Platí sa rezervačný poplatok?

Áno - v prípade rezervácie termínu je potrebné zaplatiť zálohu (vo výške 50% z celkovej ceny fotenia). Po fotení začínam fotografie upravovať až po zaplatení / pripísaní celej čiastky na účet (teda zvyšných 50%).

Kde je možné fotenie uskutočniť?

Fotenie prebieha v Košiciach a okolí a v Prahe a okolí. Avšak po dohode je možné fotenie uskutočniť aj na inej lokalite v rámci Slovenska a Česka.

Čo NIE JE v balíkoch zahrnuté?

V jednotlivých balíkoch NIE JE zahrnuté:
~ vizážistka, kostým ani rekvizity;
~ zapožičanie zvieraťa;
~ cena prenájmu lokality, ak to povaha fotenia či lokality vyžaduje.

Ako postupovať v prípade zmeny termínu?

Zmena termínu fotenia je možná najneskôr 48 hodín pred fotením - v opačnom prípade záloha za fotenie prepadá a pre rezerváciu ďalšieho termínu je potrebné zálohu zaplatiť znova.

Ako postupovať v prípade zrušenia termínu?

Zrušenie termínu:
~ ak sa rozhodnete zrušiť svoj termín najneskôr 48 hodín pred fotením a už ste zaplatili zálohu, bude Vám záloha vrátená v plnej výške;
~ ak sa rozhodnete zrušiť svoj termín a do fotenia bude menej ako 48 hodín, záloha Vám bohužiaľ prepadá;
~ ak fotenie nebude možné uskutočniť z dôvodu nepriaznivého počasia alebo inej závažnej situácie, záloha Vám samozrejme bude vrátená v plnej výške.